Informacje dotyczące witryny

O stronie
Amphibia.org.pl jest stroną tematyczną dotyczącą gromady zwierząt, jaką są płazy. Strona wystartowała z dniem 01.01.2006. Zawiera głównie artykuły i opisy pogrupowane na kategorie, podzieloną na albumy galerię oraz forum dyskusyjne. Opisy poszczególnych kategorii znajdują się po prawej stronie po przejściu na związaną z kategorią podstronę.

Prawa autorskie
Wszystkie treści oraz fotografie są własnością poszczególnych autorów. Autorzy wyrazili zgodę na opublikowanie ich oraz publiczne wyświetlanie na podstronach witryny amphibia.org.pl. W razie chęci kontaktu z autorem tekstu lub zdjęcia, proszę wpierw skontaktować się z administracją strony. Kopiowanie, wykorzystywanie, publiczne wyświetlanie tesktów i zdjęć bez zgody autora jest zabronione.

Weryfikacja treści
Dbamy o to, aby zamieszczane przez nas materiały były wartościowe i zgodne z ogólną wiedzą na temat płazów oraz ich hodowli. Dodajemy wszelkich starań aby nie pojawiały się nieprawdziwe informacje lub treści zawierające błędy językowe. Mimo tego mogą wkraść się jakieś pomyłki. W razie natrafienia na coś wymagającego poprawki, prosimy o kontakt.

Wyświetlanie strony
Strona wyświetla się prawidłowo we wszystkich nowych przeglądarkach. W tym w IE od wersji 7.
Minimalną rozdzielczością wymaganą do czytelnego wyświetlania strony jest rozdzielczość 800 x 600.
W przypadku problemów z prawidłowym wyświetlaniem strony prosimy o kontakt.

Publikacja: 18.03.2010

Copyright: Amphibia.net.pl 2006-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Kontakt|Informacje|Regulamin|Reklama|Współpraca